درباره وبونیکس

تخصص اصلی سایت وبونیکس در اصل طراحی و پیاده‌سازی وب سایت، همراه با ارائه خدمات در بخش‌های مختلف سایت می‌باشد. وبونیکس حاصل ۱۰ سال کار بی وقفه‌ایست که ابتداء بر اساس تجربه شخصی پایه‌گذاری شده و سپس با گذشت زمان همزمان با رشد و توسعه‌ی دانش فردی، مهارت‌آموزی دانشگاهی و تجربه تبدیل به تیمی حرفه‌ای و متخصص در زمینه طراحی سایت گردیده است. آنچه شما در وبونیکس تجربه می‌کنید حاصل سال‌ها آزمون و خطا و تجربه‌اندوزی‌ست که ثمره آن طراحی بیش از ۱۰۰سایت شخصی و حرفه‌ای می‌باشد.

تاریخچه سایت وبونیکس

مهندس سعید قائدی موسس و بنیانگذار وبونیکس می‌باشد. او در سال 1378 متوجه علاقه خودش به کامپیوتر می‌گردد و با هدف یادگیری بیشتر و تخصصی، در دانشگاه، به تحصیل رشته‌ی کامپیوتر می‌پردازد. در کنار آموزش دانشگاهی، مطالعه و کار با کامپیوتر را بصورت حرفه‌ای آغاز می‌کند؛ و در سال 1385 کار خود را به تنهایی در زمینه طراحی سایت همراه با خدمات و پشتیبانی راه اندازی می‌کند. در ادامه تمامی تجربیات و آموخته‌های سال‌ها کار و تلاشش را با پایه‌گذاری سایت وبونیکس به صورتی تیمی و حرفه‌ای بنا می‌نهد.
سعید با درک نیازهای مشتریانش بخوبی می‌داند که آنها چه می‌خواهند. اما هدف او فراتر رفتن از انتظارات آنهاست. از این رو با تشکیل تیمی متخصص در وبونیکس تلاش می‌کند که کار طراحی، رهبری و پشتیبانی خلاق در زمینه سایت را به خوبی مدیریت و هدایت کند.
آنچه باعث موفقیت او می‌گردد تجربیات عملی خودش در این زمینه می‌باشد. او دقیقا می‌داند که سکوی پرتاپ و گره‌های کور برای صاحبان سایت و کسب و کارهای فضای وب چه چیزهایی هستند. سعی دارد همراه با تیم خود آنچه مورد نیاز یک سایت می‌باشد را فراهم نموده و به رشد کسب و کار افراد کمک ‌کند.
سعید قائدی در طی سال‌ها، تجربه‌ی همکاری با مجموعه‌های کوچک و بزرگ زیادی را داشته است. همین تجربیات به او برای مدیریت درست و بهتر سایت وبونیکس کمک بزرگی می‌کند. در بخش نمونه کارها می‌توانید با این مجموعه‌ها آشنا شوید.

درباره من

من سعید قائدی هستم (با همزه !) فارغ تحصیل مهندسی کامپیوتر (به سختی در ۱۳۸۵ ) طراح سایت من این مجموعه را در اردیبهشت سال ۱۳۸۵ در یک مغازه ۱۲ متری در آغاز کردم و اکنون بعد از بیش از یک ده با فعالیت متمرکز و با تلاش برای برزو بودن دانش و تخصص روز توانستم سهم کوچکی در رونق کسی کار های شما داشته باشم.

 

 
با تیم وبونیکس آشنا شوید

چهره هایی که پشت موفقیت ما قرار دارند، و ما بدون آنها نمی‌توانستیم این کار را انجام دهیم.

سعید قائدی

طراح سایت، موسس و بنیانگذار وبونیکس

فاطمه کوثری

طراح رابط و تجربه کاربری

راضیه سیروسی

تولید محتوا و بهینه سازی

مهتا حمیدی

طراح وب

باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟